Hakkımızda

Merhaba, ben Rahmi Yüksel, 1995 Adana doğumluyum. Lisans eğitimimi Süleyman Demirel Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği bölümünü okuyarak tamamladım. Üniversite hayatım boyunca kendimi geliştirmek için dijital marketing,  amazon dropshipping gibi bir çok iş modellerinde denemeler yaptım. Girişimcilik üstüne dersler ve sertifikalar aldım . Öğrendiğim en önemli şey ise girişimci bir birey olmak için girişimciliği ders ve eğitim ile bırakmayıp cesaret gösterip harekete geçmekti.

Amazon ile 2017 yılında tanıştım. Eğitim başlığı altında video satan birçok kişinin videolarını satın aldım, eksik içerikli onlarca eğitim videolarını izleyerek kendimi geliştirmeye çalıştım. Bilfiil olarak Amazon Amerika da satıcı olmaya başladığım günden itibaren Amazon’u bizzat kendisinden Amazon’un kendi politikalarından öğrendim. Amazon da satıcı olduğum süre boyunca çok fazla tecrübe edindim ve bazı tecrübelerimi ciddi paralar harcayarak edindim.

Eticaretogreniyorum.com da bilgi birikimi ve tecrübelerimi size aktarmak amaçlı aktif olarak yapmış olduğum bütün iş modellerin de eğitim videoları paylaşacağım. Birinci iş modelimiz AMAZON ARBİTRAJ olacak. Bilgi birikimim ve tecrübelerime dayanaraktan herkesin zorlanmadan kazanç sağlayacağını düşündüğüm bir iş modeli olduğu için öncelikle AMAZON ARBİTRAJI seçtim. İlerleyen zamanlarda Amazonda yapılabilecek arbitraj, private label, affiliate marketing, dropshipping gibi  iş modellerinin de eğitim videolarını paylaşacağım.

Günümüz dünyası hızlı bir şekilde online olarak sosyalleşmeye başladı. İnsanların bu derece teknoloji ile sosyalleşmelerinin üstüne dünyayı tehdit eden hastalıkların gelmesi; insanları evden çalışmaya, eğitimlerini evden almaya ve ihtiyaçlarını ağırlıkla internetten ulaşmaya başlamasına sebep oldu. Gelecekte de bu şekilde devam edeceği inancında olduğum için, ben de yapmış olduğum işlerde bilgi birikimimi ve tecrübelerimi video ile aktararak bu duruma ayak uydurmak istedim.

Eticaretogreniyorum.com uzun vade de geliştireceğim bir projedir. İlerleyen zamanlarda sadece  amazonda yapılabilir  arbitraj, private label, affiliate marketing, dropshipping gibi iş modelleri ile ilgili değil aynı zamanda dünyada var olan bütün e-ticaret iş modellerinin eğitim videolarını buradan sizinle paylaşacağım.

Misyonumuz, müşteri ihtiyaçları odaklı tüm bilgi ve tecrübe birikimimi ortaya koyarak hizmet vermektir. Kaliteli hizmet verirken müşteri memnuniyeti ve güveni her zaman ön plandadır.

Vizyonumuz, sürekli artan müşteri portföyü ile müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmetin sürekliliğini sağlayarak, kazancımızı işimizi geliştirmeye harcayarak ve müşteri memnuniyeti odaklı politikamızdan hiçbir zaman vazgeçmeden, Türkiye de en büyük, en iyi içerikli ve herkesin anlayacağı dilde e-ticaret eğitimi veren firma olmaktır.

 

 

Bizi geliştirmek için  lütfen yardımcı olun ! Soru, öneri ve eleştirileriniz için info@eticaretogreniyorum.com adresine mail atabilirsiniz.

Eticaretogreniyorum.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları korumalıdır. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm bilgi ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Eticaretogreniyorum.com sorumlu tutulmaz. Eticaretogreniyorum.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası’nı kabul etmiş sayılırlar.
Web Tasarım: 1007 Medya