Gizlilik Sözleşmesi

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu “Gizlilik Sözleşmesi”nde belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu “Gizlilik Sözleşmesi”nde belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. ÖNBİLGİLER

Satıcı Firma: RAHMİ YÜKSEL

Satıcı Firmanın Web Sitesi: www.eticaretogreniyorum.com
Satışa Konu Olan Hizmetler: www.eticaretogreniyorum.com adresinde satışı yapılan hizmetlerdir.
Satıcı Firma Adresi: Adatepe mah. 51 Sk. NO:37/2 BUCA/İZMİR
Satıcı Firma Telefonu: +90 (553) 741 25 81
TÜKETİCİ: Bu sözleşme hükümleri çerçevesinde www.eticaretogreniyorum.com internet adresinden bir hizmeti şahsi kullanım amacı ile satın alan, kullanan veya yararlanan gerçek kişilerdir.
Sözleşmenin Konusu: Bu sözleşme www.eticaretogreniyorum.com ile TÜKETİCİ arasında, www.eticaretogreniyorum.com adlı internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerini kapsar ve her iki taraf bu sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır.

www.eticaretogreniyorum.com , çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

Üyelik veya Mağazamız üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) www.eticaretogreniyorum.com tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır.

Bazı dönemlerde www.eticaretogreniyorum.com müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda seçim sahibidir, istedileri zaman info@eticaretogreniyorum.com mail adresine ulaşarak iptal edebilir.

2.KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ
www.eticaretogreniyorum.com, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için info@eticaretogreniyorum.com adresine email gönderebilirsiniz. Firmamız’a ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz

 

Firma Ünvanı: RAHMİ YÜKSEL
Adres: Adatepe mah. 51 Sk. NO:37/2 BUCA/İZMİR
Eposta: info@eticaretogreniyorum.com
Tel: +90 (553) 741 25 81

Eticaretogreniyorum.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları korumalıdır. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm bilgi ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Eticaretogreniyorum.com sorumlu tutulmaz. Eticaretogreniyorum.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası’nı kabul etmiş sayılırlar.
Web Tasarım: 1007 Medya